fbpx

Програмування Scratch


Дні і час проведення занять дивіться в Розкладi 

Записатися на курс

Вiк 8-12 рокiв

Scratch — це візуальне середовище програмування, створене для дітей та підлітків. Назва походить від слова scratching – техніки, яка використовується хіп-хоп-діджеями, які крутять вінілові платівки вперед-назад руками для того, щоб змішувати музичні теми.

Scratch – це середовище програмування, яке дозволяє дітям створювати власні анімаційні та інтерактивні історії, презентації, моделі, ігри та інші проекти.

У середовищі Scratch використовується метафора цеглинок LEGO, з яких діти можуть зібрати найпростіші конструкції. Але, почавши з малого, можна далі розвивати і розширювати своє вміння будувати і програмувати. Scratch це технологічне середовище, в якій підлітки 8-12 років можуть виразити себе в комп’ютерній творчості.

У Scratch можна створювати фільми, грати з різними об’єктами, видозмінювати їх вигляд, переміщувати їх по екрану, встановлювати форми взаємодії між об’єктами. Це об’єктно-орієнтоване середовище, в якому блоки програм збираються з різнокольорових цеглинок-команд так, як збираються з різнокольорових цеглинок конструктори LEGO.

Ми можемо взяти будь-який об’єкт і здійснити над ним дії:

• видозмінити його зовнішній вигляд;
• перемістити його;
• помістити команди переміщення і видозміни всередині блоків управління;
• додати звуки;
• і т.п.

В результаті виконання простих команд може складатися складна модель, в якій будуть взаємодіяти безліч об’єктів, наділених різними властивостями.

Заняття проводяться у групах – 6 чел.

Тривалість заняття – 90 хв.

Періодичність занять – 1 раз на тиждень.

Вартість пробного заняття – 400 грн.

Вартість абонемента – 1400 грн./6 годин/4 заняття.

Записаться на курс